O Klubie

Klub jest naturalną kontynuacją tradycji spotkań ludzi, dla których strategia i komunikacja marketingowa są nie tylko pracą, ale i pasją. W spotkaniach biorą udział zarówno praktycy z wielkim doświadczeniem, jak i Ci, którzy dopiero niedawno zainteresowali się marketingiem.

Spotkania KSM są luźną wymianą myśli uczestników spotkań na temat wybrany przez nich podczas dyskusji na zamkniętej grupie online. Nie jest to szkolenie ani wykład. Omawiamy i analizujemy aktualne tematy, których nie brakuje nam na polskim rynku marketingowym. Efektem spotkań są raporty, które Klub Strategów Marketingu upublicznia przed kolejnym spotkaniem.

Klub powstał w listopadzie 2009 roku z potrzeby rozmów w środowisku marketerów. Potrzebowaliśmy rozmowy na tematy, które są interesujące i które nas rozwijają.

Okazało się, że nie jesteśmy środowiskiem hermetycznym, z przyjemnością witamy w naszym gronie nowe osoby, o ile są takimi samymi pasjonatami komunikacji marketingowej jak my. Każde spotkanie ma swój temat przewodni, który dyskutujemy. Staramy się aby zawsze był wśród nas ktoś, kto temat zna wystarczająco głęboko, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Spotykamy się w ciągu tygodnia, po południu, aby nasze spotkania nie kolidowały ani z pracą zawodową ani z weekendami. Spotkania organizujemy co ok. 3 tygodnie, ale zależy to od dni wolnych, z którymi staramy się nie sąsiadować.

Zapraszamy wszystkich, którzy nie tylko zawodowo zajmują się marketingiem, ale przede wszystkim tych, dla których marketing i komunikacja marketingowa to pasja.

Rozwój Klubu świadczy o potrzebie takich działań. Nie zaprzestaniemy, póki będzie zainteresowanie. Na marketingu w tym kraju znają się podobno wszyscy. Spotkajmy się więc w gronie tych, którzy znają się bardziej?

Co oferuje Klub?

• Udział w spotkaniach – wymiana wiedzy i doświadczeń
  • Dyskusje na aktualne tematy marketingowe na rynku
  • Profesjonalna obsługa PR Klubu