Partnerzy

Levitah Design | Studio InteraktywneLevitah Design to studio interaktywne prezentujące nowatorskie podejście do marketingu w internecie i do kreacji treści internetowych. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę i wsparcie e-marketingowe. Przygotujemy i poprowadzimy dla Państwa kampanie reklamowe i akcje w serwisach społecznościowych, zaprojektujemy i wykonamy wszelkiego rodzaju kreacje graficzne, strony i aplikacje.

www.levitah.pl

Studia Podyplomowe „Strategiczna Komunikacja Marki”. Celem studiów podyplomowych jest zdobycie przez uczestników (w relatywnie krótkim czasie – jednego roku) wszechstronnej wiedzy oraz umiejętności, które umożliwią wykonywanie pracy na stanowiskach wymagających strategicznego planowania komunikacji marki, jak: strategic planner/brand planner, media planner, specjalista/kierownik ds. komunikacji marketingowej czy menedżer ds. marki (brand manager) w agencjach reklamowych, domach mediowych i działach marketingu firm z różnych branż.

Strona kierunku „Strategiczna Komunikacja Marki”

 logo24/7Communication jest niezależną agencją komunikacji zintegrowanej, specjalizującą się w rozwiązaniach z pogranicza mediów cyfrowych i tradycyjnych. Firma jest dziś 3. największą pod względem przychodów agencją w Polsce oferującą szeroki zakres usług public relations w tym m.in. z obszaru komunikacji korporacyjnej, produktu, zarządzania kryzysem, prowadzenia kampanii informacyjno-edukacyjnych, CSR, public affairs i komunikacji wewnętrznej. Agencja należy do międzynarodowej sieci PROI (Public Relations Organization International), jest też członkiem Związku Firm Public Relations oraz wyłącznym Partnerem Reputation Institute w Polsce.

Strona agencji 24/7 Communication