Zarabiać można na wielu różnorodnych dziedzinach. Dzisiaj pokażę wam kilka ciekawych sposobów na zarobienie pieniędzy grają w gry online.

Pierwszą metodą jest Handel walutą z gry. W grach multiplayer często aby zdobyć daną rzecz musimy zapłacić za nią wirtualną walutą. Zdobywamy ją najczęściej sprzedając przedmioty, które wylatują nam z pokonanych przeciwników. Często bywa to czasochłonna metoda zwłaszcza na początku naszej rozgrywki. Dlatego niektórzy wolą iść na skróty i kupować daną walutę na portalach internetowych typu OLX czy Allegro. Jest to dobra metoda dla osób, które w dany tytuł grają już od dłuższego czasu i wiedzą jak najlepiej zdobyć wirtualne pieniądze. Na tym sposobie jesteśmy w stanie zarobić nawet kilka tysięcy zł miesięcznie. Dana osoba kupuje od nas walutę a my umawiamy się z nią w grze w danym miejscu i przesyłamy umówioną kwotę.

Kolejna metoda to sprzedaż przedmiotów z gry. Sposób bardzo podobny do poprzedniego tylko tym razem sprzedajemy konkretne Itemy. Bardzo rzadkie przedmioty możemy zdobywać pokonując np. Silnych Bossów. Ich ceny nie raz sięgają nawet kilka tysięcy złotych. Oczywiście szansa na ich wypadnięcie jest niewielka. Ale bez problemu jesteśmy w stanie zdobywać przedmioty, które mogą służyć do ulepszania uzbrojenia czy broni. Czasami aby zrobić jedno ulepszenie potrzeba ich kilkadziesiąt. Niektórzy gracze wolą po prostu odkupić je od innych za prawdziwe pieniądze. Na tym sposobie możemy zarobić od kilkuset do na nawet kilku tysięcy miesięcznie.

Ostatnim sposobem są gry, które dają możliwość inwestycji np. w domy, wyspy czy planety. Tego rodzaju gry służą głównie do inwestycji i zaczynając w nie grać warto mieć przygotowane trochę pieniędzy. Waluta w takich tytułach często odpowiada prawdziwym pieniądzom i aby ją zdobyć należy wpłacić odpowiednią ich ilość. Za pieniądze można kupować różne planety, sklepy, wesołe miasteczka i inne. Zarabiamy na tym że inni gracze korzystają z naszych miejsc lub po prostu odsprzedajemy daną rzecz kolejnemu użytkownikowi za większą kwotę. Niektórzy Potrafią dzięki temu zarabiać setki tysięcy. Niestety nie obejdzie się przy tym bez większej inwestycji. Jest to fajny sposób dla osób, które mają przy sobie trochę pieniędzy.